گزارش/گفتگو

احیای شهرک های صنعتی راهکار اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی

امام جمعه شهرستان زرندیه گفت: احیای واحدهای غیر فعال شهرک های صنعتی شهرستان و از بین بردن موانع پیش روی کارخانجات و تولیدی ها، یکی از راه های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در زرندیه است.

حجت الاسلام محمدعلی علم الهدی امام جمعه شهر مامونیه با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و خودکفایی داخلی گفت: شهرستان زرندیه با داشتن سه شهرک صنعتی می توانند نقشه قابل توجهی در این امر ایفا کنند.

علم الهدی اظهار کرد: احیای واحدهای غیر فعال شهرک های صنعتی شهرستان و از بین بردن موانع پیش روی کارخانجات و تولیدی ها، یکی از راه های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در زرندیه است.

وی افزود: حمایت از تولیدی های کوچک و زود بازده باید در اولویت برنامه های مسئولان شهرستان قرار گیرد.

امام جمعه مامونیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مسئولان باید با مردم و ارباب رجوع با خوشرویی برخورد کنند که این مسئله در نظام جمهوری اسلامی ایران یک موضوع راهبردی است.

علم الهدی تصریح کرد: مسئولان نباید به مردم وعده های بیخود دهند و با بدقولی و عدم تحقق وعده، مردم را نسبت به نظام و اسلام بدبین کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید با مردم با صداقت رفتار کرد چرا که راستگویی از آمیزه های اصلی دین ما است و ما نباید به مردم دروغ بگویم.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید