گزارش/گفتگو

۷۵۰۰ واحد تولیدی مشکل دار استان مرکزی تعیین تکلیف می شوند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در راستای تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی در استان هفت هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی کوچک و متوسط مشکل دار استان تعیین تکلیف می شوند.
حاجی پور اظهار کرد: بر این اساس پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت، معدن و تجارت و همچنین ابلاغیه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به منظور تعیین تکلیف هفت هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی مشکل دار در استان است که در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح با هدف فعال کردن واحدهای تولیدی کوچک و متوسط مشکل دار به معاونت امور صنایع وزارت صنعت ،معدن و تجارت تفویض شده است.

رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان از کلیه مدیران واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان مرکزی با اشتغال موجود تا ۱۰۰ نفر ، که به منظور فعال نمودن یا افزایش تولید و اشتغال نیاز به تسهیلات بانکی دارند خواست تا با مراجعه به منوی "تسهیلات رونق تولید" در سایت بهین یاب به نشانیwww.behinyab.ir ، نسبت به درج درخواست تسهیلات مورد نیاز خود اقدام کنند.

وی افزود: کلیه درخواست ها در کمیته فرعی کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور نماینده استاندار، بانک عامل و رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت بررسی و متقاضیانی که قادر به فعال سازی واحد تولیدی، افزایش تولید و یا اشتغال هستند را پس از تصویب در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به بانکهای عامل معرفی خواهند شد.

حاجی پور با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: تامین نقدینگی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و همچنین تکمیل ظرفیت خالی آنان در اولویت کاری وزارت صنعت ،معدن و تجارت قرار دارد و ارائه تسهیلات رونق تولید در همین راستا صورت گرفته است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید